Ota yhteyttä

Yhteys

Solutions

Jere Mattjus
Business Unit Director
+358 50 3775239
jere.mattjus@jtaconnection.fi

Jarkko Lepistö
Robottiratkaisut
+358 50 3460 876
jarkko.lepisto@jtaconnection.fi

Pekka Suojanen
Suunnittelupäällikkö
+358 50 393 8890
pekka.suojanen@jtaconnection.fi


Expert Service

Mats Kronholm
Business Unit Director
+358 50 3567 657
mats.kronholm@jtaconnection.fi

Jaakko Salmela
Avainasiakaspäällikkö
+358 45 6360 611 jaakko.salmela@jtaconnection.fi

Service
Varaosat ja huoltotilaukset
+358 400 169 683
service@jtaconnection.fi


Hallinto

Timo Ahonen
Toimitusjohtaja
+358 40 739 2886
timo.ahonen@jtaconnection.fi

Satu Miettunen
Talouspäällikkö
+358 400 574 032
satu.miettunen@jtaconnection.fi

Sanna Mustajärvi
Laskutus
+35840 533 3509
sanna.mustajarvi@jtaconnection.fi


KÄYNTIOSOITE
JTA Connection Oy
Tuotekatu 8, 33840 Tampere

Y-TUNNUS 
2870588-9

LASKUTUSOSOITE
Verkkolaskuosoite: 003728705889
Operaattori: Maventa (003721291126)
Operaattoritunnus: DABAFIHH

JTA CONNECTION OY
28705889
PL 100
80020 Kollektor Scan

Tampereen kaupungin bussilinja 33 Keskustorilta Ikeaan tulee Tuotekadulle alle 100 metrin päähän oveltamme. Matka-aika on noin 20 minuuttia. Katso julkisen liikenteen aikataulut http://aikataulut.tampere.fi/